Mijn Klacht:
Ik heb half augustus 2015 een klacht gemeld over Albert Heijn. Ik heb daar niets van gehoord vanuit klacht.nl.
Nu, bijna eind februari krijg ik een mail van klacht.nl waarin staat ‘u heeft onlangs een klacht gemeld, beoordeel dit en dat’.
24 uur later krijg ik nogmaals dezelfe mail binnen, te vragen of ik een beoordeling wil doen.
In de mail staat geen link naar mijn originele klacht, het is een noreply adres, dus er kan niet worden gereageerd.
Toen ik inlogde op klacht.nl om te kijken of er uberhaupt ooit iets met mijn klacht gedaan was was deze geheel niet te vinden.
Niet bij de open klachten, niet bij de gesloten klachten. Het stukje ‘mijn klachten’ is leeg.
Ik vind het zeer vervelend dat klacht/nl NIETS aan mijn klacht heeft gedaan, een half jaar niets heeft gecommuniceerd, mijn klacht heeft weggemaakt van ‘mijn klachten’ en toch (binnen 24 uur notabene!) 2 mails stuurt die vragen om beoordelingen.
Gewenste Oplossing:
Wanneer klacht.nl een link naar je originele klacht in deze mails verwerkt, wanneer klacht.nl geen klachten weghaalt uit 'mijn klachten'.
Wanneer klacht.nl tijdig reageert op nieuwe klachten (binnen enkele dagen en anders tenminste een mail sturen waarin word aangegeven hoe lang het gaat duren).
Wanneer klacht.nl de afhandeling serieus neemt en hierover communiceert (en als men van klacht.nl geen tijd of zin heeft om klachten tijdig te behandelen een bericht hierover op de site plaatst).
Wanneer klacht.nl NIET na een half jaar nog mails stuurt waar je niets in terug kan vinden en waarin alleen gebedeld wordt om de site weer te bezoeken (en zeker niet 2 binnen de 24 uur).

