Mijn Klacht:
goedendag beste medewerkers van karwei ik heb op 14 december een uitloop besteld in de vestiging in hendrik-ido ambacht en ik heb de uitloop gisteren pas op kunnen halen ik erg blij na bijna 3 maanden wachten en deze dan ook zo snel mogelijk wezen ophalen maar eenmaal thuis gekomen ben ik gelijk aan de slag gegaan om de uitloop er op te zetten maar u voelt hem misschien al aan komen de uitloop past voor geen meter op de thermostaat kraan en boden ze me wel aan om me geld terug geven maar daarmee is mijn probleem dan natuurlijk nog altijd niet opgelost !!!!!!!
en zeiden dat ik dan maar beter een hele nieuwe kraan kon kopen maar ik vindt dit echt de weg van de minste weerstand . en als dit niet netjes en goed wordt opgelost zal ik dan ook zeker echt nooit meer iets kopen bij karwei !!!!
Gewenste Oplossing:
ik ben pas tevreden wanneer ik wel de juiste uitloop van de chrone kraan mag gaan krijgen of een hele nieuwe muur thermostaat tegen een heel zacht prijsje bij u filiaal kan kopen dit om dat ik het echt niet normaal vindt dat je 3 maanden moet hebben wachten voor jullie pas konden leveren !!!!!!!!!!!!!!! en ik ben altijd netjes gebleven en geduldig gewacht maar nu kan ik u wel zeggen dat ik echt helemaal over de rooien bent en diep teleurgested in karwei .
met vriendelijke groetjes
meneer kamerman

