Klacht: niet zozeer een klacht maar meer en opmerking/vraag.

kees alkemade op 08 februari 2016 over Karwei in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 23 februari 2016
Reactie van het bedrijf:

er zijn in het land nog wel wat pakken. een eerste poging is niet gelukt. Via een lijst trachten nog de juiste pakken te vinden.

Bedrijf Karwei
Categorie Bouwmarkten
Status Opgelost
Datum 8 februari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ongeveer 7/8 jaar geleden hebben wij bij karwei laminaat vita winterreiken gekocht. Dat bevalt prima. Nu hebben we waterschade gehad en moeten ongeveer 3 m2. vervangen. Probleem is dat vita winterreiken er nog wel is maar dat het niet meer past op het vita van 7/8 jaar geleden. Zijn er misschien nog pakken van het oude systeem verkrijgbaar?

Gewenste Oplossing:

Graag 3m2. Vita winterreiken met het oude verbindings systeem. Dan kan ik de schade herstellen zonder de hele vloer te moeten vernieuwen.

Ik vind het raar dat er wel jarenlange(20 jaar) garantie gegeven wordt maar dat het vervolgens niet meer in dezelfde uitvoering leverbaar is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Karwei in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Karwei een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Karwei

Heeft op 23 februari 2016 om 17:07 geantwoord

Geboden Oplossing:

er zijn in het land nog wel wat pakken. een eerste poging is niet gelukt. Via een lijst trachten nog de juiste pakken te vinden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM