Klacht: Geen levering en slechte klantenservice

Moon-Soleil op 26 juni 2019 over JustFire in de categorie Interieurbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf JustFire
Categorie Interieurbedrijven
Status Open
Datum 26 juni 2019

Een klant van JustFire heeft een dure aankoop gedaan die niet op tijd is geleverd, ondanks eerdere beloften. Na contact met de klantenservice kreeg de klant te horen dat het pakket was verzonden, maar het is nooit aangekomen en de track en trace informatie is niet beschikbaar. De klant voelt zich bedrogen en is teleurgesteld over de geboden service.

Mijn Klacht:

Dure aankoop gedaan, in de veronderstelling dat deze zoals beloofd op tijd geleverd zou worden, maar dit gebeurde nier. Vervolgens de klantenservice gebeld en gemaild om duidelijkheid te krijgen, hier kreeg ik te horen dat de aankoop opgestuurd was en de volgende dag binnen zou zijn. Ik heb dus wederom vrij genomen om het pakket aan te nemen, maar opnieuw kwam het niet aan. Momenteel staat de track en trace van het pakket zelfs op niet beschikbaar, dus waarschijnlijk is het pakket nooit op de post gegaan.. er is dus gewoon gelogen door de klantenservice en ik ben mijn dure aankoop kwijt.

Gewenste Oplossing:

Als het pakket alsnog direct geleverd wordt en en compensatie komt voor het lange wachten en deze slechte afhandeling.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM