Bij John Player Special zijn in totaal 464 klachten ingediend op Klacht.nl. In de afgelopen 12 maanden kwamen er 3 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 1.0/10. Dien een klacht in over John Player Special. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over John Player Special in de categorie Sigaretten. Bovenaan deze pagina staat het aantal... Lees meer >
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over John Player Special in de categorie Sigaretten. Bovenaan deze pagina staat het aantal klachten en het oplospercentage van John Player Special en de snelheid waarmee John Player Special klachten in behandeling neemt en oplost. Mocht u ook een klacht willen indienen over John Player Special dan kunt u dat doen door hierboven op Klacht Melden te klikken.
Hoe kan ik een klacht over John Player Special melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met John Player Special? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij John Player Special, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van John Player Special contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
Hoe dien ik een klacht in bij John Player Special?
U kunt een klacht over John Player Special indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor John Player Special.
Hoeveel klachten zijn er over John Player Special?
Op Klacht.nl zijn in totaal 464 klachten over John Player Special ingediend, waarvan 3 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Sigaretten.
Lost John Player Special klachten op?
Van de klachten over John Player Special wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering.
Wat zijn de meeste klachten over John Player Special?
De meest voorkomende klachten over John Player Special gaan over Sigaretten. In de afgelopen 12 maanden zijn 3 klachten ingediend.
Hoe neem ik contact op met John Player Special?
U kunt contact opnemen met John Player Special door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Wat is de beoordeling van John Player Special?
John Player Special heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,8 op 10, gebaseerd op 125 beoordelingen.
Is John Player Special betrouwbaar?
Op Klacht.nl heeft John Player Special een gemiddelde beoordeling van 1,8 op 10 uit 125 beoordelingen en een oplospercentage van 0% over 464 klachten. Of John Player Special betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Wat zijn mijn rechten bij een klacht over John Player Special?
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert John Player Special niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Ik werd vanavond blij verast toen ik mijn mascotte klikapparaat kapot maakte ik had geen idee waardoor dat kwam.. Ik keek een keer goed en ik zag dat er gewoon een steen in de tabak zat die zo groot was... Lees meer
Hallo wil ff een melding doen van de jps shag,ik heb steeds inbranders waardoor ik een een sigaret zo kan wegggooien.a;s ik die xl pakjes heb dan geen last maar in die pakjes van 50 gram steeds inbranders dat... Lees meer
1 maal per week koop ik een bus JPS tabak, om zelf sigaretten te maken, de tabak is HEEL erg droog en HEEL veel gruis in de bussen. De sigaretten zijn daardoor slecht te draaien en branden zeer snel op.... Lees meer
De pot was niet vol heb er in totaal 80 sigaretten uit kunnen halen t was een bus met oude prijs ik heb de winkel gebeld waar ik m had gekocht maar die doen er niks aan heel jammer want... Lees meer
Vandaag een vierkante bus shag (jps red) gekocht. 80 gr shag voor €14,- een paar opvallende stickers op de bus om de klant te misleiden. Terwijl er gewoon 75 gr in de bus zit. Waaronder mog steeds een hoop... Lees meer
helaas moet ik melden dat ook mijn shag meer als kurk droog is het valt idd uit de hulzen,ook lijkt het alsof er steeds minder in komt te zitten terwijl ik ZEKER niet meer ben gaan roken normaal doe ik... Lees meer
Ik kom steeds meer boomstammen tegen in de shag.
Op die manier, raak ik ook zo door mijn pakje heen.
Sorry, maar daarvoor betaal ik mijn geld niet om vervolgens de helft weg te moeten gooien, omdat er een boomstam in zit,... Lees meer
In Groningen kopen wij wel 3 x per wk deze sjeq,maar de laatste keren was het zo droog. Nu zijn we meer sjeq nodig per sigaret omdat anders de sjeq uit de sigaret valt van droogte.
Als dit zo blijft... Lees meer