Klacht: internet

Sylvia Sint op 16 november 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 16 november 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb sinds mijn abonnement bij tele 2 problemen met mijn Internet.Ik betaal wel voor de bundel maar heb 9 van de 10 x geen internet buiten de wifi om. Ik ben daar al heel vaak voor terug naar de winkel geweest. Nu heb ik 2 weken geleden een nieuwe simkaart ontvangen, geactiveerd en nu helemaal geen internet meer. Gebeld met tele 2 die hebben alle stappen met me doorgenomen maar zonder resultaat.Ik heb weer een nieuwe simkaart ontvangenen zal ik nu met begeleiding van tele 2 activeren. Hopen dat het opgelost is. Maar ondertussen weer 2 weken geen internet. U begrijpt wel dat dit heel vervelend is daar ik er wel voor moet betalen.

Gewenste Oplossing:

Als mijn internet waarvoor ik wel moet betalen het werkelijk ook zou doen zonder wifi

Beoordeling 8/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie