Mijn Klacht:
Tijdens ons adviesgesprek bij de IKEA aangegeven dat wij kozen voor Bosch inbouwapparatuur. Door meerdere medewerkers werd bevestigd dat dit zonder andere onderdelen geen enkel probleem was. Eenmaal thuis bij het inbouwen bleek dat het paneel niet past en dat er problemen ontstaan door de nieuwe verhoogde keukens.
Terug naar de IKEA blijkt dat we een glijscharnier nodig hebben, dus deze besteld bij de medewerker, eenmaal thuis (je krijgt het product in Amsterdam bij een extern magazijn) bleek ook dit onderdeel niet te passen.
Wederom terug naar de IKEA, daar bleek dat ook dat onderdeel fout was en dat we het onderdeel Behjalplig nodig hebben. Helaas, niet op voorraad, verwachte levering: februari 2015.
We zijn dus drie keer naar de IKEA geweest, hebben steeds verkeerd advies gekregen, veel benzine kosten gemaakt aangezien ze ons alleen daar konden helpen werd verteld, meerdere onderdelen moeten halen en hebben nu dus nog steeds een keuken zonder front op de vaatwasser.
Internationaal is het probleem vaak te vinden, zonder dat er een oplossing geboden word.
Gewenste Oplossing:
Als IKEA het benodigde onderdeel zonder belachelijke bezorgkosten snel, dus binnen een aantal werkdagen, levert.

