Klacht: Na maanden nog steeds aan het wachten op een oplossing.

rarslan op 06 september 2021 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

IKEA klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 6 september 2021

Er is al maandenlang contact met IKEA over een probleem met een product, maar de klant ervaart dat er geen oplossing wordt geboden. De klantenservice geeft steeds tegenstrijdige informatie en negeert uiteindelijk de communicatie, terwijl de garantieperiode inmiddels is verstreken en er kosten voor een monteur dreigen. De klant verlangt nu dringend naar een oplossing voor het defecte product.

Mijn Klacht:

Al maanden bezig om samen met Ikea tot een oplossing te komen, word iedere keer van kastje naar de muur gestuurd. Uiteindelijk worden mijn mailtjes gewoon genegeerd. Klantenservice medewerkers doen elke keer verschillende toezeggingen, die niet worden nagekomen. Nu zitten we inmiddels over de garantieperiode heen en moet ik 170 euro monteurskosten betalen. Ik wil nu uiteindelijk geholpen worden, ik heb een product die niet werkt zoals het zou moeten en heb binnen de garantieperiode contact opgenomen!

Gewenste Oplossing:

Een werkend vervangend product

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM