Klacht: klacht over keuken.Vanaf bestelling tot bezorging

dribbel01 op 04 maart 2014 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 7 maart 2014
Reactie van het bedrijf:

Hej Maureen, we kunnen ons je gevoel goed voorstellen. Onze excuses voor het verloop van de bestelling en levering van de keuken. Om na te gaan of er een mogelijkheid is voor het toekennen van een vergoeding, hebben wij je...

Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Opgelost
Datum 4 maart 2014

Een klant heeft een klacht ingediend over de keukenbestelling bij IKEA, waarbij er onduidelijkheid was over de mogelijkheid om poten onder een stenen blad te plaatsen. Na een eerste afspraak met een medewerker, bleek bij een tweede bezoek dat de bestelling van het stenen blad niet mogelijk was, wat leidde tot teleurstelling bij de klant. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Beste Ikea,

Eind november ben ik voor het eerst bij jullie geweest voor de bestelling van een keuken.
Ik had betaald voor een planningsservice dus 1 op 1. (69 euro)
Een medewerker heeft mij geholpen en o.a. ingevoerd dat er poten onder het stenen blad geplaatst moesten worden.
We kregen het niet af dus een week later ging ik terug.
De volgende medewerker zei dat ik geen stenen blad kon bestellen omdat daar geen poten onder geplaatst kunnen worden.(1 :onkundig dat de vorige medewerker dit niet wist)
Dus moest ik voor een tweede keuze kiezen waar ik eigenlijk niet blij mee was aangezien ik altijd gedroomd heb van een stenen blad.
Toen de keukenplaatser langs kwam vertelde ik tijdens het inmeten dat ik het zo jammer vond dat ik geen stenen keukenblad kon nemen vanwege de poten die er niet onder geplaatst konden worden.
Toen zei hij:tuurlijk kan je wel een stenen blad nemen maar dan moeten er gewoon kasten van ..cm eronder(2: toch vreemd dat medewerker 2 deze optie niet aangaf)
Ik weeeeer terug naar Ikea en nu dus het stenen blad en kasten besteld.
De eerste keer dat de keuken bezorgd werd was er een misverstand over het restbedrag wat nog betaald moest worden.
Het bedrag was bijna precies hetzelfde bedrag als de korting die ik kreeg op de keuken(bij iedere 1000euro 100 euro korting) dus vandaar de verwarring.
De keuken werd weer meegenomen.
Ongeveer een week later werd er een tweede poging ondernomen.
Toen zeiden ze dat het keukenblad niet paste en dat er weeeeeer een nieuwe afpraak gemaakt moest worden voor de bezorging.
Nu met een takelwagen.
Gisteren is dan EINDELIJK de keuken bezorgd.
Wat blijkt bij een kast van 40 cm waren deuren 60 cm gevoegd!!!!
Zie I Sell nummer 511641028.
De medewerker heeft het zelf fout ingevoerd…..(en niet de verzameldienst)
Vandaag gebeld naar Ikea en met nr 7064152 kon ik vandaag de andere planken halen.
Ik heb geen auto en rijbewijs.
Ik ben dus met mijn keukenplaatser (die 47euro per uur kost) naar Ikea gereden om het op te halen zodat hij verder kon werken.
Inmiddels hebben we ook gezien dat de zijkant vd koelkast een deuk heeft.
Dit zie je niet na plaatsing maar toch, ik heb voor een nieuwe(dure koelkast betaald)

Deze keukenstress heeft mij niet alleen extra geld gekocht maar ik heb bij mijn werk ook vanaf 1 maart(heb papieren als bewijs) 3 weken onbetaald
verlof genomen.
Ik vlieg bij de klm en ben dus regelmatig in het buitenland.
Het was zo’n geregel om telkens thuis te zijn voor alle afspraken dat ik echt hoop dat deze 3 weken genoeg zullen zijn.

Bij Ikea hoor ik telkens: dit kan gebeuren dit kan gebeuren.
Daar heb ik niet zoveel aan:-((

Als je zoveel geld uitgeeft(ook aan banken kasten etc)
Verwacht je een meer dan dit antwoord.
Vandaag toen ik langer dan 1 uur moest wachten(voor een paar plankjes)vertelde een manager dat ik een klacht moest indienen en kon vragen om compensatie.
Bij deze dit verzoek

Gewenste Oplossing:

Als ik een compensatie krijg.
Zie verhaal boven.

ps:
ik kan een foto van de deuk mailen maar niet als bestand downloaden en bijvoegen dus graag een mailadres waar ik de foto naar kan mailen.

M.McCall

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door IKEA in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat IKEA een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

IKEA

Heeft op 07 maart 2014 om 14:54 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hej Maureen, we kunnen ons je gevoel goed voorstellen. Onze excuses voor het verloop van de bestelling en levering van de keuken. Om na te gaan of er een mogelijkheid is voor het toekennen van een vergoeding, hebben wij je melding toegevoegd aan het eerder door jou genoemde referentienummer. De situatie is door ons omschreven en we hebben gevraagd om contact met je op te nemen om de omschreven situatie te bespreken. Wegens onvoorziene drukte laat dit helaas wat langer op zich wachten dan dat je van ons gewend bent. Uiteraard doen wij ons uiterste best om zo spoedig mogelijk hier bij je op terug te komen. IKEA Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van IKEA beoordeeld.

dribbel01

Heeft op 13 maart 2014 om 18:53 geantwoord

Ik heb nog steeds niets van jullie gehoord...

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM