Klacht: Ikea keuken frontjes beschadigd

Dominique2901 op 11 oktober 2014 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 oktober 2014
Reactie van het bedrijf:

Hej, Onze excuses voor de vervelende situatie. We willen graag kijken of we je verder kunnen helpen. We hebben je in een privébericht gevraagd om het referentienummer van de melding, we wachten je reactie daarop af. In afwachting van die...

Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Opgelost
Datum 11 oktober 2014

Een klant heeft in maart een nieuwe keuken met Ramsjö frontjes bij IKEA aangeschaft, maar na vier maanden vertoonde de lak al barsten en bladderde deze. Daarnaast is het bedekkingspaneel naast de vaatwasser beschadigd, waardoor de deur moeilijk te openen is. Ondanks herhaalde meldingen aan IKEA over de problemen, heeft de klant tot nu toe geen reactie ontvangen, wat heeft geleid tot een ontevreden ervaring met de keuken.

Mijn Klacht:

Wij hebben in Maart dit jaar bij Ikea een nieuwe keuken gekocht voorzien van ramsjo frontjes. De duurste in hun serie.
Helaas begon na 4 maanden de lak al te barsten en te bladeren.
Nu is het bedekkingspaneel naast de vaatwasser ook aan het barsten en opgezet geworden waardoor de deur van de vaatwasser amper nog opengaat en deze nu dus ook beschadigd is. Waarschijnlijk vd dampen vd vaatwasser.
We hebben de zelfde opstelling gehouden als bij onze oude keuken en gebruiken hem ook niet anders. Hier hebben we nooit problemen mee gehad.
Het ergste is dat we ikea al geruime tijd geleden hebben ingelicht over de bladerende frontjes. Tot op heden geen reactie.
Al met al geen prettige ervaring met een keuken die een half jaar oud is.

Gewenste Oplossing:

We hebben inmiddels contact gehad met de rechtsbijstand en indien ikea niet binnen een week met een oplossing komt gaan hun de zaak van ons verder behandelen.
Dus het zou prettig zijn en iedereen een hoop extra werk besparen als ikea de zaak op pakt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door IKEA in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat IKEA een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

IKEA

Heeft op 18 oktober 2014 om 11:52 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hej,

Onze excuses voor de vervelende situatie. We willen graag kijken of we je verder kunnen helpen. We hebben je in een privébericht gevraagd om het referentienummer van de melding, we wachten je reactie daarop af.

In afwachting van die gegevens sluiten we deze melding op klacht.nl. Het feit dat we deze klacht op klacht.nl op 'opgelost' zullen zetten, betekent uiteraard niet dat IKEA niet meer met je melding aan de slag zal gaan, maar dat wij je via dit forum helaas niet direct kunnen helpen.

Mocht je momenteel of in de toekomst nog vragen of klachten hebben, dan raden we je aan contact op te nemen met onze collega’s van de IKEA klantenservice, via één van de volgende directe contactkanalen:

http://www.ikea.com/ms/nl_NL/customer_service/contact_us/contact_us_intro.html

Met vriendelijke groet,

Webcare Team
IKEA Nederland

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM