Klacht: bEZORGING

Sjaan2 op 30 juni 2018 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 30 juni 2018

Een klant heeft een dag vrij genomen voor de bezorging van een bestelling van IKEA, maar de bezorgdatum werd zonder voorafgaande kennisgeving gewijzigd naar de volgende dag. Vervolgens werd de bezorgtijd opnieuw aangepast, wat leidde tot frustratie bij de klant.

Mijn Klacht:

Ik heb een dag vrij genomen om de bezorging af te wachten.
Laat in de middag was de bezorgdag ineens omgezet naar de volgende dag. Tussen 10.00 en 12.00. Afgewacht….en opnieuw is de bezorgtijd veranderd naar de middag.

Dit kan echt niet!!!!! I

Gewenste Oplossing:

ALs pakket op afgesproken tijddag dagdeel komt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM