Klacht: Bestelling bankstel, niet geleverd

Powerbob op 13 september 2014 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 4 oktober 2014
Reactie van het bedrijf:

Hej, uit onze gegevens blijkt dat je klacht is afgehandeld. We zetten je melding op 'opgelost'. Mocht je momenteel of in de toekomst nog vragen of klachten hebben, dan raden we je aan contact op te nemen met onze collega’s...

Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Opgelost
Datum 13 september 2014

Een klant heeft op 15 augustus 2014 een bankstel besteld bij IKEA, met een verwachte levering op 12 september 2014. Op de avond van 11 september werd de klant geïnformeerd dat de bank nog niet bij de transporteur was en dat er onzekerheid bestond over de levering. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice en een verzoek om teruggebeld te worden, ontving de klant geen duidelijke informatie en ervoer hij een gebrek aan professionaliteit in de communicatie.

Mijn Klacht:

Bankstel besteld op 15-08-2014. Zou worden geleverd op 12-09-2014. ’s avonds 11-09-2014 wordt gebeld dat de bank nog niet bij de transporteur is. Maar misschien wordt hij toch de 12e geleverd. Gevraagd om mij te bellen om 09.00 uur de 12e, maar wordt uiteindelijk gebeld rond 12.30 uur. De vrachtwagen is pleite. Verder kon men niets zeggen. ’s Avonds nogmaals gebeld met de klachtenlijn van IKEA., maar nog steeds kan men niets zeggen. Als men wat weet worden we teruggebeld. Verder werd er bij de klachtenlijn zeer lacherig gedaan over deze situatie. Zaterdag nog via twitter contact gehad, maar daar kon mij ook niet verder helpen. Al met al een zeer kwalijke zaak en een zeer slechte service.

Gewenste Oplossing:

Als ik weet wat er aan de hand is en wanneer de bank wordt geleverd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door IKEA in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat IKEA een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

IKEA

Heeft op 04 oktober 2014 om 16:18 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hej, uit onze gegevens blijkt dat je klacht is afgehandeld. We zetten je melding op 'opgelost'.

Mocht je momenteel of in de toekomst nog vragen of klachten hebben, dan raden we je aan contact op te nemen met onze collega’s van de IKEA klantenservice, via één van de volgende directe contactkanalen: http://www.ikea.com/ms/nl_NL/customer_service/contact_us/contact_us_intro.html IKEA Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb bericht ontvangen dat deze klacht over IKEA is afgesloten door de melder van de klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van IKEA beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - We werden gebeld dat de bank kon worden afgeleverd. Ik ging daar pas mee akkoord nadat de klacht zou worden afgehandeld. Dus pas nadat ik er een opmerking over heb gemaakt werd de klacht afgehandeld. € 100 ter compensatie voor de opgenomen vrije dag. En de reactie van IKEA raakt kant noch wal, want er is wel degelijk via de website en telefonisch melding gemaakt van de klacht.

Powerbob

Heeft op 08 oktober 2014 om 09:44 geantwoord

We werden gebeld dat de bank kon worden afgeleverd. Ik ging daar pas mee akkoord nadat de klacht zou worden afgehandeld. Dus pas nadat ik er een opmerking over heb gemaakt werd de klacht afgehandeld. € 100 ter compensatie voor de opgenomen vrije dag. En de reactie van IKEA raakt kant noch wal, want er is wel degelijk via de website en telefonisch melding gemaakt van de klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM