Klacht: ik was thuis maar toch geen pakje

Carla Kramer op 14 maart 2014 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 3 april 2014
Reactie van het bedrijf:

Klacht doorgegeven aan het depot zodat dit besproken wordt met betreffende bezorger. Het pakket is inmiddels geleverd.

Bedrijf DHL
Status Opgelost
Datum 14 maart 2014

Een klant van DHL was teleurgesteld omdat er volgens de website een pakket tussen 14.00 en 18.00 uur bezorgd zou worden, terwijl hij thuis was en er geen bezorger is verschenen. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, kon de situatie niet worden opgelost, wat leidde tot frustratie bij de klant.

Mijn Klacht:

Volgens de site zou vandaag mijn pakje gebracht worden tussen 14.00 en 18.00. Ik zit al vanaf 12.00 bij iedere beweging naar buiten te kijken. Ik ga nog eens naar de site en zie staan dat ik niet thuis was. Er ligt ook géén briefje in de bus. De bezorger had schijnbaar geen zin meer ofzo want die is zeker niet hier geweest. Ik heb gebeld met selektvracht en de meneer die mij heel vriendelijk hielp, kon het depot niet te pakken krijgen.

Ik vind dit schandalig

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat mijn pakje vandaag geleverd wordt zoals beloofd

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DHL

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Bedankt Emma en Anna!! (ik heb geen twitter, faceb etc) Ik heb zelf inmiddels een mail gestuurd naar het bedrijf waar ik mijn produkt gekocht had. De meneer aan de telefoon zei dat als ik een klacht wilde indienen, ik dat via het bedrijf moet doen waar ik mijn spullen gekocht heb. Dat vind ik ook al zo belachelijk. Ik heb een probleem met selektvracht en dan moet ik daar een verkoper mee lastig gaan vallen????? Toch maar gedaan maar ik vind dat maar stom.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DHL nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DHL

Heeft op 03 april 2014 om 15:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klacht doorgegeven aan het depot zodat dit besproken wordt met betreffende bezorger. Het pakket is inmiddels geleverd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM