Klacht: wiskunde boek wel per direct gestuurd.

Miriam96 op 19 juli 2012 over Iddink in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Iddink
Categorie Boeken
Status Open
Datum 19 juli 2012

Een klant van Iddink heeft een boete ontvangen voor het te laat inleveren van een wiskundeboek, terwijl het boek volgens de klant al op tijd was ingeleverd. De klant is van mening dat de boete onterecht is, aangezien het boek al bij Iddink was geleverd voordat de factuur en boete werden verstuurd.

Mijn Klacht:

een boete heb ik gekregen, terwijl ik mijn boek per direct na het te laat inleveren heb gestuurd. Mijn boek was voordat Iddink de brief met de factuur en boete hebben gestuurd, al bij het inlever adres( iddink zelf) geleverd. En toch hebben zij ene brief na die dag gestuurd? Met BOETE>? Belachelijk!!!

Gewenste Oplossing:

als ze het bedrag intrekken...

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM