Klacht: terug betalen boekengeld

formule2 op 23 augustus 2012 over Iddink in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Iddink
Categorie Boeken
Status Open
Datum 23 augustus 2012

Sinds 2 juli 2012 wacht de klager op een terugbetaling van € 268,- voor boeken van Iddink. De klantenservice biedt geen adequate ondersteuning, beloftes over terugbetaling worden niet nagekomen en er is geen mogelijkheid om rechtstreeks contact op te nemen met de administratie. Daarnaast worden er kosten in rekening gebracht voor telefoongesprekken, wat leidt tot lange wachttijden.

Mijn Klacht:

vanaf 2 julie 2012 zitten wij te wachten opdat iddink ons nog een bedrag van € 268,- moet terug betalen voor de boeken.
Echter kun je nergens je verhaal kwijt omdat de klantenservice ook niet bepaald klantgericht meewerkt.
Telken malen word er beloofd dat zij het terugbetalen maar dit gebeurd echter niet.
ook word je niet doorverbonden met de administratie, en hebben zij ook geen e-mailadres waar je je verhaal kunt deponeren.maar wel mag je €0.10 betalen voor de telefoonkosten wat ook dus een lange wachttijd oplevert.

Gewenste Oplossing:

wij zijn tevreden met het terugbetalen van de €268,-

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM