Klacht: Klacht over niet ingeleverde boeken

jasmin0015 op 24 juli 2020 over Iddink in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Iddink
Categorie Boeken
Status Open
Datum 24 juli 2020

Een ouder heeft een factuur ontvangen waarin staat dat zijn zoon geen boeken heeft ingeleverd, terwijl hij zelf heeft gecontroleerd dat het inleverbewijs aanwezig was. De ouder betwist de factuur en vraagt om een reactie op de melding over de niet ingeleverde boeken.

Mijn Klacht:

Wij hebben een factuur binnengekregen dat mijn zoon geen enkel boek zou hebben ingeleverd. Ik heb zelf het hele pakket gecontroleerd samen met het inleverbewijs en op de bovenste boek gelegd. Ingepakt in een plastic tasje. Volgens dag en tijdstip is hij naar school gegaan en heeft hij nog een keer op de tas zijn naam moeten schrijven met klas. Ik ben niet eens met het factuur. Ik heb al ingelogd en aangegeven over de niet ingeleverde boeken. Wanneer hoor ik hier bericht over?

Gewenste Oplossing:

Intrekken factuur die erg onterecht is. Inleverbewijs en boeken moeten aanwezig zijn!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Iddink

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Iddink nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door jasmin0015
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM