Klacht: App Mijn Iddink (niet verkrijgbaar in app-store)

Philip de Groot_ op 26 juni 2022 over Iddink in de categorie Boeken

Iddink klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Iddink
Categorie Boeken
Status Open
Datum 26 juni 2022

Een gebruiker heeft aangegeven dat de app Mijn Iddink niet te vinden is in de App Store, ondanks de noodzaak om deze te gebruiken voor het inleveren van schoolboeken. De gebruiker verzoekt om een snelle reactie, gezien de deadline voor het inleveren van de boeken op 5 juli nadert.

Mijn Klacht:

Geachte heer, mevrouw,

Kan het kloppen dat de app Mijn Iddink nog niet beschikbaar is in de App-store? Wij zien hem in ieder geval niet als wij via de zoekfunctie in de App-store zoeken. Deze app hebben wij nodig om de schoolboeken (middelbare school) in te kunnen leveren. Graag ontvang ik z.s.m. uw reactie in verband met de uiterste inleverdatum van 5 juli a.s. Mijn e-mailadres is [email protected].

Met vriendelijke groet,

Philip de Groot

Gewenste Oplossing:

Als de app Mijn Iddink in de App-store verkrijgbaar is, dan is het probleem opgelost.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM