Klacht: klachten van een verkoopster

mevrouw Bukova op 19 mei 2018 over ICI Paris XL in de categorie Parfumerie winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Parfumerie winkels
Status Open
Datum 19 mei 2018

Een klant heeft een negatieve ervaring gedeeld over een bezoek aan de ICI Paris XL-winkel in Aarschot, waar zij onvriendelijk werd behandeld door een verkoopster. De klant voelde zich niet gerespecteerd en vond het gedrag van de verkoopster arrogant en ongepast. Dit heeft geleid tot haar besluit om in de toekomst niet meer naar de winkel terug te keren.

Mijn Klacht:

Goede dag,ik ben vandaag in jullie winkel in Aarchot geweest met een cadeau kaart voor een parfum te kiezen.Jullie verkoopster Lien was hellemaal niet vriendelijk .Dat meisje deedt heel arrogant. Ze bekeek me heel raar ,dat is niet normaal.Ik praat een beetje nederlands ik praat normaal frans en we bekeek me raar en niet normaal. Volgens mij is dat meisje niet voor die werk . Volgens mij zijn de klanten belangerijker dan de verkoopsters. De verkoopsters moeten respect hebben voor de klanten,ze moeten de klanten niet uitlachen .Ik heb een parfum gekocht omdat ik een cadeau kaart ,ik was heel boos weg gegaan en vervolgens ga ik nooit meer naar jullie winkel.Let goed op wie jullie werk geven.

Gewenste Oplossing:

Ik zal blij zijn als jullie verkoopsters respect hebben voor de klanten.Laat zien aan dat meisje Lien hoe jij moet werken in de winkel.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM