Klacht: slechte service

carmy1908 op 02 april 2016 over Hunkemoller in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 2 april 2016

Een klant heeft een negatieve ervaring gehad bij de outlet van Hunkemöller in Rosada, Roosendaal, waar onduidelijkheid ontstond over een kortingsactie op beha's. Bij de kassa bleek de korting alleen van toepassing op de originele prijs, wat leidde tot frustratie. De klant voelde zich niet goed geholpen door het personeel en ontving geen reactie op een melding aan Hunkemöller.

Mijn Klacht:

Op 1e paasdag waren wij naar Rosada in Roosendaal geweest. Daar zit de outlet van hunkermoller. Ik had 2 bhs. Bij de kassa zij de dame de 2 is voor 50%. Ik dacht zo dat is leuk want de bhs waren al van de originele prijs naar 17,50€ gegaan. Bij het betalen bleek dat het hele 50% verhaal over de originele prijs ging. Dus heeft het verhaaltje van 50% totaal geen nut. Toen ik dit melden aan de dame achter de kassa kon ik een grote mond krijgen. Heb dit gelijk gemeld bij hunkermoller maar totaal geen reactie van hun kregen.
Slechte service van hunkermoller.

Gewenste Oplossing:

Als zij mij gewoon een excuus mail sturen over het gedrag van de medewerkster. De bhs had ik toch wel gekocht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hunkemoller

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hunkemoller nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM