Klacht: onbekende levertijd over ophalen pakket in winkel, terwijl ze beloven 5a6 dagen

Marijke_680 op 09 december 2020 over Hunkemoller in de categorie Kledingwinkels

Hunkemoller klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 9 december 2020

Een klant heeft op 30 november 2020 twee bestellingen geplaatst bij Hunkemoller, met een beloofde levertijd van 5-6 dagen. Op 9 december 2020 heeft de klant meerdere keren contact opgenomen met de klantenservice, maar kreeg geen duidelijkheid over de leverdatum, terwijl de bestelling dringend nodig is. De klant is teleurgesteld over de onjuiste informatie over de levertijd.

Mijn Klacht:

Hallo,

Netjes 2 bestellingen geplaatst 30/11/20 bij hunkemoller.

Krijg de orderbevestigingen waarin staat 5-6 dagen levertijd.
Nu is het 9/12/20 en heb al 2x gebeld, 1e keer 1,5 uur aan de lijn gewacht en vandaag meer als half uur aan de lijn.
De klantenservice kan dus niets zeggen over wanneer pakket geleverd wordt, maar heb het uiterlijk vrijdag nodig.
Aangezien ik het optijd heb besteld, maar hunkemoller houdt gewoon foutieve levertijd voor zodat je gaat bestellen, maar niet optijd je goederen krijgen. Ik ben zwaar teleurgesteld.

Gewenste Oplossing:

ik wil een excuses en dat ze kijken dat mijn pakketten binnen nu en vrijdag 11/12/20 geleverd worden!!!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM