Klacht: niet bezorgt

trekweg op 12 oktober 2021 over Hunkemoller in de categorie Kledingwinkels

Hunkemoller klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 12 oktober 2021

Een klant van Hunkemöller heeft problemen ervaren met de levering van een bestelling. Ondanks een actie waarbij drie artikelen voor de prijs van twee werden aangeboden, is één artikel niet bezorgd vanwege een foutieve postcode. De klant voelt zich gedwongen om zelf contact op te nemen met DHL, terwijl zij van mening is dat Hunkemöller dit probleem zou moeten oplossen.

Mijn Klacht:

3 b,h halen 2 betalen 1 word nagestuurd verkeerde postcode ingevoerd niet bezorgt wij moeten er zelf achteraan bij d.h.l volgens mij moeten hun er achteraan niet wij 3 keer naar hun toegebelt word gewoon wachten en dan eruit gegooid

Gewenste Oplossing:

als nog bezorgen

Beoordeling 3/10 star-2 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM