Klacht: klantenservice niet bereikbaar!!!

SG-35 op 11 maart 2021 over Hunkemoller in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 11 maart 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een beschadigd artikel gekregen gaat om een pjama top waarbij de spaghetti bandje los is. Heb zelf meerdere maten besteld en afgelopen zaterdag opgehaald. Alleen heb ik perongeluk de verkeerde top ingepakt als retour die nu onderweg is naar Hunkemoller zelf. Heb geprobeerd via mail contact op te nemen pf ze wat voor me konden betekenen. Helaas 2 x een mail gehad waarbij ze mij verwijzen naar de documenten, waar ik niets aan heb. Heb ook meerdere malen gebeld en 10 a 15 min lang per keer moeten wachten op een medewerker! Slecht! Had ook geen tijd om nog langer te wachten i.v.m. werk.

Gewenste Oplossing:

Als ik de juiste product mag ophalen in de winkel of reperatiekosten. Als er maar een oplossing aangeboden wordt i.p.v geen gehoor!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hunkemoller

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hunkemoller nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door SG-35
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM