Klacht: Hunkemoller op geen enkele manier bereikbaar…..

lawalraven op 04 februari 2021 over Hunkemoller in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 4 februari 2021

Er is herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen met Hunkemoller sinds 16 december 2020, zowel via e-mail als telefonisch, maar zonder succes. De automatische e-mailrespons belooft een reactie binnen 24 tot 72 uur, terwijl telefonische pogingen eindigen in een lange wachtstand. De laatste communicatie van Hunkemoller was op 22 januari, waarin werd aangegeven dat men het vervelend vond dat er vertraging was, maar verdere pogingen om contact te leggen hebben geen resultaat opgeleverd.

Mijn Klacht:

Vanaf 16 december 2020 proberen wij contact te krijgen met Hunkemoller, zowel vele keren via e-mail als vele keren telefonisch.
Op de e-mail wordt via een automatische response gereageerd dat er binnen circa 24uur of 72uur een reactie komt. Via de telefoon kom je in een eeuwig durende wachtstand.
De laatste e-mail reactie van Hunkemoller was op 22 januari j.l. middels een algemene excuusmail in drie talen waarin werd aangegeven dat men het heel vervelend vond dat een reactie lang op zich liet wachten en dat indien het betreffende probleem nog niet was opgelost men nogmaals het moest melden via het aangegeven e-mailadres of telefoonnummer.
Nogmaals een aantal e-mails verstuurd en telefonisch geprobeerd contact te krijgen.
In beide gevallen hetzelfde resultaat als hierboven beschreven.
Mijn conclusie is, dat het een ongelooflijke slechte organisatie is die waarschijnlijk de geest heeft gegeven.

Gewenste Oplossing:

Juist in deze coronatijd, waarin de winkels gesloten dienen te zijn, is het van groot belang dat je met je klanten op een fatsoenlijk manier, hetzij via email hetzij telefonisch kan blijven communiceren.
En juist hier laat Hunkemoller een enorme steek vallen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hunkemoller

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hunkemoller nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door lawalraven
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM