Klacht: Geld niet terug gekregen

123987 op 06 juni 2021 over Hunkemoller in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 6 juni 2021

Een klant van Hunkemoller heeft drie bh's besteld tijdens een speciale actie, maar ontving slechts twee exemplaren. Na het retourneren van de niet passende bh's heeft de klant geen volledige terugbetaling ontvangen en kan hij/zij het bedrijf al meer dan drie weken niet bereiken via e-mail of telefoon.

Mijn Klacht:

Ik heb tijdens de bra party 3 bhs besteld waarvan er maar 2 geleverd werden. Omdat de 2 geleverde bhs niet pasten heb ik deze terug gestuurd. Ik heb echt niet het totale bedrag terug gekregen zonder enige verklaring. Zowel via de mail als de telefoon zijn ze niet bereikbaar sinds meer dan 3 weken nu.

Gewenste Oplossing:

Als ik het totale bedrag heb terug gekregen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hunkemoller

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hunkemoller nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door 123987
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM