Klacht: Bestel niets meer bij Hunkemuller, wat een slechte service

[email protected] op 08 januari 2018 over Hunkemoller in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 januari 2018
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Van der Horst, U bent benaderd door onze klantenservice, dit is hun antwoord.Het kan zijn dat de bestellingen alsnog verstuurd gaan worden wanneer bij controle in ons magazijn blijkt dat alle artikelen in de doos zitten. De klantenservice...

Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 8 januari 2018

Een klant van Hunkemöller heeft een negatieve ervaring gehad met een online bestelling die op 29 december werd geplaatst. Na een week zonder informatie over de levering, ontdekte de klant dat de pakketten waren teruggestuurd vanwege een beschadiging, en dat het terugstorten van het geld tot twee weken zou duren. De klant uitte frustratie over de lange wachttijd en de verantwoordelijkheid van de schade bij DHL.

Mijn Klacht:

Op 29 december een online bestelling gedaan in de sale bij hunkemuller. Pakket wilde ik in de winkel ophalen. Na een paar dagen een mail ontvangen zou iets langer duren dan de normale 2 dagen. Maar na ruim een week kontact  met winkel opgenomen waar mijn bestelling blijft. Daar geen antwoord was niet duidelijk waarom nog niet is aangekomen. Na ook maandag daarop weer niets te hebben gehoord de klachtenlijn gebeld daar kreeg ik de info dat mijn inmiddels 2 pakketten terug zijn gestuurd omdat er een beschadiging  aan de bestelling is. En nu wordt deze teruggestuurd naar Duitsland en ik nog 2 weken moet wachten voor ze mijn geld terug gaan storten. Waarom moet ik wachten op mijn geld? DHL beschadigd mijn pakketjes en stuurde deze terug, en ik moet daarom wachten op mijn geld? Krijg als coulance 5 euro op mijn memberkaart wat ik in de winkel kan besteden maar dat is niet in verhouding met de korting die ik had met mijn in de sale aangeschafte  lingerie.

Gewenste Oplossing:

Mijn geld nog deze week terug gestort op mijn rekening en als compensatie het bedrag wat ik ook als korting had bij mijn aankoop om in de winkel als nog iets te kopen van gelijke waarden

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hunkemoller in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hunkemoller een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hunkemoller

Heeft op 19 januari 2018 om 13:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Van der Horst,

U bent benaderd door onze klantenservice, dit is hun antwoord.Het kan zijn dat de bestellingen alsnog verstuurd gaan worden wanneer bij controle in ons magazijn blijkt dat alle artikelen in de doos zitten.

De klantenservice heeft gevraag of u de artikelen nog wil ontvangen en zo niet dat wij het direct gaan terugbetalen.

We zien deze klacht als afgehandeld.

Met vriendelijke groet,

Hunkemöller
Customer Care

[email protected]

Heeft op 19 januari 2018 om 13:40 geantwoord

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Er is nog geen oplossing ook al geeft hunkemoller aan van wel heb nog steeds geen pakket en ook mijn geld niet terug. Ze hebben het pakket nog niet ontvangen van DHL zeggen ze dus weten ze nog niet of ik het alsnog ontvang de verpakking schijnt stuk te zijn en over de inhoud is niets bekend
Aangezien ik in sale heb gekocht en het dus bijzonder aantrekkelijk geprijsd was wil ik indien in goede staat graag mijn pakket geleverd hebben. Wat ik erg vreemd aan dit verhaal vind dat er een maand of langer overheen moet gaan normaal vandaag besteld over 2 dagen in de winkel afhalen. Nu na een maand nog geen duidelijkheid !

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM