Klacht: Overlast nieuwe rinkelende palen

Joline1 op 15 juni 2019 over HTM in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf HTM
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 15 juni 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hallo,
Als omwonenden hebben wij veel last van de nieuwe waarschuwingspalen van de tram met een harde bel. Ze staan pal bij huizen op Het Kleine Loo bij halte de reigersbergenweg te Den Haag. Het rinkelen is zo hard dat ik zelfs met de ramen dicht uit mijn slaap word gehouden. Overdag is het voortdurende herhalende harde gerinkel om gek van te worden. Eerder stonden er andere palen en toen hadden we als bewoners geen overlast. Deze nieuwe palen moeten echt weg want ze veroorzaken echt onnodig veel overlast.

Gewenste Oplossing:

Wanneer de palen op korte termijn vervangen worden en het geluid van het rinkelen niet meer zo hard is dat het tot diep in de vele omliggende huizen doorklinkt

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HTM

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HTM nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten