Klacht: zou een product gekocht hebben

b.sehlhoff op 15 maart 2012 over Hotel Group in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Hotels
Status Open
Datum 15 maart 2012

Een klant van Hotel Group ontving een rekening van 153,95 euro voor een product dat hij nooit heeft ontvangen. Het hotel wil het bedrag via incasso innen, terwijl de klant aangeeft het product niet meer te willen en dat er geen bewijs is dat hij het product heeft ontvangen.

Mijn Klacht:

krijg een rek. van 153,95 waar ik nooit iets voor heb gekregen en nu willen ze dat via een incasso gaan halen.
ze willen het product alsnog opsturen maar ik hoef het niet meer en ze kunnen niet nagaan of ik het wel heb gehad ik zou niet reageren als ik wat had gehad

Gewenste Oplossing:

dat ze de incasso stop zetten

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM