Klacht: ze hebben geen maand opzeg termijn

savvy4 op 05 oktober 2012 over Hotel Group in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Hotels
Status Open
Datum 5 oktober 2012

Een klant van Hotel Group heeft een klacht ingediend over het ontbreken van een maand opzegtermijn voor zijn abonnement. Hij heeft zijn abonnement een maand na de initiële periode opgezegd, maar ontvangt nu een factuur voor het volgende jaar. De klant vindt dat dit niet duidelijk op de website is vermeld en dat het gebruikelijk is om na opzegging niet opnieuw te hoeven betalen voor een jaar.

Mijn Klacht:

Ik heb een jaar geleden hotelgroup binnen gekregen. dit heb ik een maand later dan de 7 weken retour opgezegd, nog in 2011. nu gaat het pas in met 2013. bij elk normaal bedrijf heb je een maand opzeg ook al heb je een jaar of 2 jaar abbonement. ik moet toe geven heb voor 1 jaar betaald maar het was niet de bedoeling dat ik het nog een keer zou moeten betalen. dit zetten ze ook niet duidelijk op de site. nou heb ik ook met ze gebeld en dan zeg ik nog netjes sorry ik heb al voor 1 jaar betaald en ook meteen afgezegd, nou zou het zo moeten zijn dat ik niet nog een keer zou moeten betalen. maar nu is het zo dat hun het normaal vinden dat je ook meteen het volgende jaar betaald terwijl je ver van te voren op zegt. bij een normaal bedrijf betaal je een jaar en als je dan opzegd hoef het jaar daarna niets meer tebetalen. dit vind ik niet acceptabel. zit nu ook in geld nood omdat ik hier niet op rekende.

Gewenste Oplossing:

dat het geld terug gestort word wat van me rekening afgehaald is. en dat ze het beter op hun site neer zetten dat als je een 2 jaar contract hebt dat je ook daad werkelijk die verdomde 2 jaar moet betalen en dat je er niet eerder van af kunt.of dat als je een 2 jaar contract hebt dat je als je het af zegt in het begin en je hebt ook al betaald dat je niet het 2 jaar hoeft te betalen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM