Klacht: Afzegging contract Hotelgoup Hotelpass door miju op 27/2/2012

william59 op 10 april 2012 over Hotel Group in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Hotels
Status Open
Datum 10 april 2012

Een klant van Hotel Group heeft een klacht ingediend over een onterechte kostenfactuur van 153,95 euro, die volgens hem is ontstaan door een foutieve verwerking van zijn annulering. Ondanks herhaalde pogingen om de situatie op te lossen via de klantenservice, kreeg hij te horen dat er niets aan gedaan kon worden en dat hogere functionarissen niet beschikbaar waren. Daarnaast werd hem meegedeeld dat hij voor het volgende jaar ook een annulering per brief moest indienen om extra kosten te voorkomen.

Mijn Klacht:

153,95 betalen.ik had afgezegd en niet goed verwerkt.In hun systeem.iets fout gegaan.Nu zit ik met 153,95 en nu 50,00 er nog eens bij.2 * Klantenservice:”We kunnen er niets verder aan doen”.Wilde hogere functionaris spreken;die is of zijn er niet? volgens Klantenservice.Alles wordt volgens de regels gedaan zegt men.
Voor het aansluitende jaar moest ik ook nog een brief sturen,anders gebeurt dat ook stilzwijgend.

Gewenste Oplossing:

Het incasso bedrag voor 70,00 eerst en dan nog restant op 7 april j.l.besproken ,maar ik vind het zo verdomd onrechtvaardig.Bovendien kan ik bewijzen dat ik er op gereageerd hebt.Maar door een foute verwerking;ze hebben ze wel op gereageerd en ik zou daarop niet gereageerd hebben.ik miste die mail en dan nog.Ik had al aangegeven dat ik het niet wilde.Komt door het systeemverwerking en niet door mij.
heb een gemiddelde WIA uitkering...wat een frustratie.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM