Klacht: 3x na gekeken of ik alles juist heb gedaan.

michelo op 28 maart 2012 over Hotel Group in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Hotels
Status Open
Datum 28 maart 2012

Een klant van Hotel Group heeft een klacht ingediend over een onterechte rekening van 153 euro, ondanks dat hij zijn annulering tijdig heeft doorgegeven. Hij heeft meerdere keren de voorwaarden gecontroleerd en kan zich niet herinneren toestemming te hebben gegeven voor een automatische incasso. De klant is teleurgesteld dat zijn annulering niet is verwerkt en voelt zich misleid.

Mijn Klacht:

Toch krijg ik een rekening binnen en ben ik oh zo blij dat ik me 2e rekening waar bijna nooit geld opstaat heb gegeven, want ondanks ik het optijd terug gestuurd heb en nogmaals, 3x de voorwaarde heb gelezen en gechekt, op de brief de datum onderstreept en met hoeveel dagen te gaan voor het opzeg termijn af liep duidelijk probeerde te maken dat ik dus optijd was en de oplicht poging niet bij mij ging werken, maar alsnog hebben ze gepoogd even 150 euro af te schrijven wat dus niet gelukt is, maar krijg nu wel een brief dat de opzegging/annulering niet is gebeurd en ik even 153 euro wil over maken. Ook staat er dat ik hier toestemming over heb gegeven, maar kan dit helemaal niet herinneren. Als ze dat in het telefoon gesprek hadden gezegd was ik allang weg geweest,maar het ging hier alleen over geven en gewonnen. Niet over iets betalen. Toen me dat eindelijk duidelijk werd heb ik 100000% optijd die troep terug gestuurd en als nog pogen ze om die 153 euro van me af te troggelen.

Gewenste Oplossing:

Allerliefste politie er op en arresteren die hap, maar zowiezo wil ik gewoon geen last hebben van incasso buro's die nu aan me gaan zitten trekken voor iets waar ik geen toestemming heb voor gegeven. Ik wil hier gewoon geen last meer van hebben en dat ook andere niet slachtoffer worden van deze oplichters.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM