Mijn Klacht:
op 6 september 2022 heb ik een keramische wandkachel wall design van Eurom gekocht bij Hornbach Nieuwegein. Ik betaalde hiervoor € 89,95.
Vandaag bleek toen ik hem weer op het stoom aansloot dat het display het niet meer goed deed.
Ik belde met het filiaal en men gaf aan dat ik langs kon komen met het apparaat ivm garantie.
Toen ik bij de balie service het toestel aan de medewerkster gaf verzocht zij mij een fomulier in te vullen en vertelde mij dat ik mijn betaalkaart voor de lezer van het pinapparaat moest houden.
Hierdoor kreeg ik mijn geld terug en kon ik in het filiaal een nieuw zelfde apparaat kopen.
In het filiaal bleek dat het apparaat €99,– koste. Ik verbaasde me er over maar had een nieuwe nodig.
Thuis gekomen realiseerde ik mij dat het wel een hele vreemde manier van doen is. Je geeft garantie maar laat de klant het bedrag betalen van het product dat nu duurder is.
Waarom wordt dit gedaan? Ik had toch net zo goed een nieuw apparaat bij de afgeling service kunnen krijgen of een bon waarop staat dat ik een nieuw apparaat kan krijgen zonder bijbetaling?
Zo doet men het bij de Gamma of ander bedrijf wel.
Is dit een slinkse manier om meer winst te maken? Het oude apparaat wordt gewoon bij Eurom ingeleverd en ze krijgen er zelf weer een nieuw exemplaar voor terug.
Ik voel me hierdoor behoorlijk bij de neus genomen.
Gewenste Oplossing:
retourneren teveel betaalde bedrag.

