Mijn Klacht:
Gedurende de 22 maanden van het contract is onze dochter die de telefoon gebruikt, 20 maanden keurig binnen de bundel gebleven. 20,00 euro. In november 2014 hebben we een hoge rekening betaald ivm betaalde sms berichten waarvoor ze nu geblokkeerd is.
De laatste factuur over de periode nov. 2015 is ineens 174,01!! De klantenservice geeft aan dat er een sms als waarschuwing gestuurd zou zijn. Deze sms hebben wij niet ontvangen. De enige ontvangen berichten zijn van 13 nov waarin een verrassing is aangekondigd, 1 dec waarin haar 1GB cadeau wordt gedaan en op 4 dec. dat de buiten de bundel kosten hard gaan. Wij dachten in november 2014 te hebben afgesproken dat ze niet alleen geblokkeerd zou worden voor betaalde sms diensten maar ook dat ze niet meer buiten haar bundel zou kunnen gaan. Dit schijnt echter niet mogelijk te zijn op haar huidige abonnement.
Gewenste Oplossing:
Wij verwachten gezien de overduidelijk afwijking tov alle andere facturen een tegemoetkoming. Het cadeau van 1GB verplaatsen naar een maand eerder zou al voldoende zijn om e.e.a tegen elkaar weg te laten vallen. We begrijpen dat de discussie sms wel of niet ontvangen een lastige is maar hopen dat de 20 eerdere facturen voor ons spreken. Dat we de wel erg hoge kosten/ buiten iedere proportie, voor het buiten de bundel gaan moeten zien als motivatie het abonnement om te zetten is ons uiteraard duidelijk geworden.


