Klacht: Zeer onvriendelijk

J.th.m op 15 juni 2020 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 15 juni 2020

Een klant van HEMA ervaart problemen met de toegankelijkheid van de winkel voor mensen met een beperking. Ondanks het gebruik van een scootmobiel, moest de klant lang wachten om naar binnen te komen en kreeg geen hulp van het personeel. De klant moest een mandje meenemen, ondanks gezondheidsproblemen, en vond de service onvriendelijk en onhandig.

Mijn Klacht:

Ben zwaar beperkt. Ik bestel via internet zodat ik niet ver hoef te lopen in de Hema. Als het druk is kun je met een scootmobiel binnen komen. Fijn i s anders. Als het rustig is moet je lang wachten om met scootmobiel binnen te komen. Niemand van het personeel zal een deur openen. Dus bestellen, ophalen en wegwezen. Nee, ik moest een mandje nemen. Ik zei dat ik voor een bestelling kwam en dat i, zwaar reuma en longpatient ben. Nee, mandje en achter in de winkel naar de klantenservice. Er stonden 3 caissières, die niets te doen hadden en een mandjespoetster. Met veel moeite ben ik baar achteren gelopen. Omdat tas en mandje mij teveel was had ik mijn tas bij de cassiere gelegd. Dus geen geld bij de klantenservice. Deze dame liep naar de kassa en ik kon afrekenen. De mededeling dat ik iets meer begrip had verwacht, schoot bij de nietdoende carrières nog in het verkeerde keelgat ook. Misschien domheid, maar voorlopig zien ze mij daar niet. Dan maar bestellen en voor 3 95 euro laten bezorgen.

Gewenste Oplossing:

Voorlopig niets

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door J.th.m
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM