Klacht: Slecht geholpen

Dafodiel op 30 april 2019 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 30 april 2019

Een klant heeft meerdere klachten over de HEMA. Bij een bezoek aan de winkel was de gewenste nagellak in de aanbieding niet op voorraad en kreeg de klant een onvriendelijk antwoord van een medewerker. Daarnaast kon een eerder aangeschafte bh niet geretourneerd worden in de lokale vestiging, omdat dit model niet beschikbaar was, en de dichtstbijzijnde andere HEMA te ver weg is.

Mijn Klacht:

Helaas heb ik meerdere klachten. Vandaag ging ik voor de aanbieding van de 1 1 nagellak. Wou graag de kleur golden yellow maar deze was er helaas niet meer. Ik vraag aan een medewerker of er nog nagellak binnenkomt ivm de actie. Haar reactie; hoezo… op een niet vriendelijke manier. Volgens haar was het er nog wel dus ze loopt erheen maar er was niks meer ook geen voorraad. Nou bij hun kon ik hen niet meer krijgen tijdens deze aanbieding. Mijn plezier was direct weg. Een maand of 8 geleden had ik in een ander filiaal een bh gekocht, deze paste echter niet. Wil de bh bij ons in het dorp terugbrengen en dat kon niet. Ze hebben dit model niet in hun assortiment. De dichtstbijzijnde andere Hema is een half uur verderop. Helaas heb ik dit nu aantal.keer meegemaakt bij de Hema in ons dorp. Het voelt zeer onprettig en ik merk dat ik de Hema ga mijden. Erg jammer want ik vond het altijd erg prettige producten.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik normaal en vriendlijk te woord wordt gestaan en merk dat ze iets proberen te doen voor je. Ook zou het erg prettig zijn als je gewoon alles bij iedere Hema kan retourneren zoals gezegd wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM