Klacht: SITE BESTAAT NIET

Isabella Serluppens op 27 november 2017 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 27 november 2017

Een klant heeft herhaaldelijk geprobeerd deel te nemen aan een actie van HEMA, waarbij men een mening kon geven na aankoop en kans maakte op een cadeaubon van 25 euro. Ondanks meerdere aankopen blijkt de website voor deze actie niet te bestaan.

Mijn Klacht:

Bij aankoop kon men uw mening geven en de kans om een cadeaubon 25 € te winnen , heb al herhaaldelijk geprobeerd bij meermaals een aankoop te hebben gedaan , deze site bestaat gewoon niet .

Gewenste Oplossing:

Hopelijk wordt dit snel in orde gemaakt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - ????

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM