Klacht: make-up niet meer leverbaar

Meggie van Bijnen op 29 juni 2019 over HEMA in de categorie Warenhuizen

HEMA klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 29 juni 2019

Een klant van HEMA heeft geklaagd over het feit dat de oogschaduw die hij al jarenlang gebruikt, de Eyeshadow Mono 4 gr.18 m (Fragrance free), niet meer leverbaar is. Hoewel de klant begrip heeft voor de noodzaak van vernieuwing, is hij teleurgesteld over het verwijderen van dit product uit het assortiment.

Mijn Klacht:

Enkele weken terug wilde ik bij de Hema oogschaduw kopen deze gebruik ik al sinds jaren. Helaas was deze uit het assortiment gehaald.
Ik begrijp dat jullie aan vernieuwing moeten doen.
Het gaat om Eyeshadow Mono 4 gr.18 m (Fragrance free)

Gewenste Oplossing:

Er is nu alleen combinatie oogschaduw dus met twee kleurtjes in een doosje terwijl ik juist alleen de groene oogschaduw (12916) wil hebben.
Het was juist ook praktisch dat het aanbreng kwastje in het doosje zat.
Nu moet ik dit los in mijn toilettasje doen waardoor alles groen wordt en ik het steeds niet snel terug kan vinden.

Beoordeling 8/10 star-4 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM