Klacht: ITunes kaart niet ontvangen

Arjanrabs6 op 23 december 2014 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 23 december 2014

Een klant heeft een iTunes kaart van 25 euro online besteld bij HEMA, maar deze nooit ontvangen. Na meerdere telefoontjes met de klantenservice, waarbij beloofd werd terug te bellen, heeft de klant nog steeds geen reactie ontvangen en vraagt nu om de levering van de betaalde kaart.

Mijn Klacht:

Vorige week een iTunes kaart van 25,- online aangeschaft, maar niet ontvangen. Telefonisch heb ik contact opgenomen met hema. Ze zouden mij terugbellen. Dit gebeurde niet. De volgende dag heb ik nog tweemaal gebeld. Ze zouden mij weer terugbellen. Dit is nog steeds niet gebeurd. Ik zou graag nog de bestelde en betaalde iTunes kaart ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Alsnog levering van de iTunes kaart van 25,-

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM