Klacht: Belegde broodjes

oemraw op 13 juni 2019 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 13 juni 2019

Een klant van HEMA uit zijn teleurstelling over de kwaliteit van een belegde broodje met tonijn, dat hij op 12 juni 2019 kocht. In plaats van een halve stokbrood ontving hij een kleine, harde brood en de tonijnsalade was nauwelijks aanwezig, wat leidde tot spijt over de gemaakte keuze. De klant overweegt voortaan naar een andere winkel te gaan voor betere kwaliteit voor een lagere prijs.

Mijn Klacht:

op 12 juni 2019 liep ik in de stromende regen met een weer en wind naar de HEMA om een broodje met tonijn te halen voor lunch.

Nadat ik met mijn brood in een zakje weer aan het werk ging schrok ik van verbazing.
Het brood was gehalveerd. IPV een halve stokboord kreeg ik nu een kleine harde boord

Nou dat was jammer .. voor hetzelfde prijs.!
Wat het nog veel erger maakte was het tonijnsalade… die was nauwelijks te vinden.
Onder een bed van sla zag ik nog een smeersel wat tonijnsalade moest voorstellen.

Zeer spijtig als ik dit van te voren had geweten had ik mezelf nooit toegestaan om in stromende regen naar de Hema te lopen voor een brood met tonijnsalade.

Voortaan maar gewoon naar de AH voor verse stokboord en een bak met salade voor minder 2.75.

Hema heeft een klant minder..

Gewenste Oplossing:

Mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM