Klacht: Hele slechte kamer voor een belachelijke prijs

AnitaBr op 20 december 2016 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 20 december 2016

Een klant heeft een negatieve ervaring gehad met een reservering via Booking.com, waarbij zij in een ongepaste kamer in een kelder zonder frisse lucht en ontbijt werden geplaatst voor 189 euro per nacht. Bij het inchecken werd de klant al gewaarschuwd door de receptionist, wat de indruk wekte dat de kamer niet aanvaardbaar was. Ondanks de teleurstelling besloot de klant het probleem met het hotel te bespreken en zich tot Booking.com te wenden.

Mijn Klacht:

Leuk een nachtje Amsterdam dachten wij. Bij het inchecken werden wij al gewaarschuwd door de receptionist over de kamer.
Zodat wij geen klacht zouden indienen. Nou ik snap wel waarom. We werden in een kelderkast geplaatst zonder frisse lucht en zonder ontbijt. En dat voor 189 euro voor 1 nacht.
Iedereen snapt dat dat door niemand geaxepteerd word. Maar wij wilden niet ons weekend hierdoor laten bederven, dus hebben met het hotel besproken dat we ons moesten wenden tot Booking.com

Gewenste Oplossing:

Ik verwacht zeker een compensatie .
Dit gaat echt boven alles.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM