Klacht: Gebrek aan fatsoen

Het is wat op 12 augustus 2019 over Heinenoord assudeuren in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Verzekering
Status Open
Datum 12 augustus 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Aangezien ik een vraag had over het berekende bedrag van mijn opgezegde caravan verzekering, op 27 juni 2019 telefonisch contact gezocht met de financiële afdeling van de firma. Deze was niet te bereiken volgens de telefoniste, maar zij zou een terugbel notitie maken. Gelukkig heb ik dit gesprek opgenomen.
Na een paar weken niets gehoord te hebben, heb ik 2 keer een herinnering mail verzonden. Ook daar geen reactie op gekregen. Wel kreeg ik een aanmaning. Ook daarop gereageerd via een mail. Wederom geen reactie. Niet telefonisch of mail.
Nog even gezocht op eerdere klachten over dit bedrijf. Nou, diverse gevonden. Niet reageren en niet uitbetalen.

Gewenste Oplossing:

Indien er op een fatsoenlijke manier wordt gecommuniceerd en klanten serieus worden genomen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Heinenoord assudeuren

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Heinenoord assudeuren nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM