Klacht: Aansluiting NS

Karel1969 op 20 augustus 2019 over GVB in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf GVB
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 20 augustus 2019

Een reiziger heeft ervaren dat de gewijzigde dienstregeling van GVB leidt tot een gemiste aansluiting tussen de eerste metro van Amsterdam CS naar Amstelstation en de eerste trein naar Maastricht. De metro en trein missen elkaar met slechts één minuut, en een verzoek om dit probleem op te lossen heeft geen resultaat opgeleverd.

Mijn Klacht:

LS,
Sinds enige tijd is de dienstregeling van het gvb gewijzigd. Hierdoor is er geen aansluiting meer van de eerste metro van amsterdam CS richting Amstel station met de eerste trein naar Maastricht (06:18) vanuit Amstelstation. De metro en trein missen elkaar met 1 minuut! Een verzoek bij het gvb heeft niets opgeleverd. Heeft u opties?

Gewenste Oplossing:

Als de eerste metro richting amstelstation enige minuten eerder vertekt, zodat de metro op de trein van amstel naar maastricht van 06:18 aansluit

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over GVB

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over GVB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten