Klacht: Mag niet terugbrengen

Guesswhat op 24 december 2018 over Guess in de categorie Kledingwinkels

Guess klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Guess
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 24 december 2018

Een klant heeft een jas gekocht bij Guess en wilde deze de volgende dag retourneren, maar kreeg te horen dat dit niet mogelijk was. In plaats daarvan werd alleen een tegoedbon aangeboden, wat de klant als onplezierig ervaart, vooral omdat de manager in de winkel niet vriendelijk was. De klant vindt het onzinnig dat er geen mogelijkheid is om te retourneren en wijst erop dat winkels de verwachting scheppen dat klanten de ruimte krijgen om van hun aankoop terug te komen.

Mijn Klacht:

Gisteren een jas gekocht bij guess, vandaag wil ik het terugbrengen. En ze zeggen dat het niet mag. Ze geven alleen een tegoedbon. Maar ik wil niets anders kopen van guess. Het gaat om een bedrag van 106 euro en die wil ik niet zomaar op iets uitgeven als ik niets leuks vind in hun winkel. Heel erg vervelend!! De houding van de manager in de filiaal hoog Caterijne Utrecht was ook niet vriendelijk! Ze hebben het bij de casa op een bord aangegeven dat dat hun regels zijn… Ik vind dit hele gebeuren onzinnig want tegenwoordig ga je vanuit dat je de ruimte krijgt om je te bedenken als je iets snel koopt!! Dat verwachting hebben ze (de winkels) zelf geschept!!!

Alvast bedankt.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug ik wil niets kopen bij guess.... Bovendien niet mijn stijl

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM