Klacht: Lederen tas verpulverd!!!!

Marion van der donk op 19 maart 2017 over Guess in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Guess
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 19 maart 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb deze betreffende antraciet-kleurige handtas van Guess zo’n 5 jaar geleden gekocht in Keulen bij Karstadt tijdens kerstshoppen. Ik berg mijn Guess-tassen [ bezit er 3] altijd zorgvuldig op in de bijgeleverde stoffen tas. Ik heb deze tas slechts ’n enkele keer gebruikt. Daarom was ik afgelopen vrijdag 17-3-2017, ook zeer verbaasd, toen ik hem weer wilde gebruiken om naar ’n crematie te gaan. Het hele leer in verpulverd. Dit verwacht ik zeker niet van dit merk!!!! Ik ben dan ook erg teleurgesteld in de kwaliteit. En denk erover om in de toekomst geen Guess-tassen meer te kopen.

Gewenste Oplossing:

Hopende op 'n tevredenstellende oplossing, daar ik geen aankoopbewijs meer bezit. Bij voorbaat dank voor uw tijd.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Guess

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Guess nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - Tot op heden nog steeds geen reactie terug ontvangen van Guess!!!!!! Waardeloos, ben dan ook erg teleurgesteld in de afhandeling!!!! Dit mag voor wat mij betreft, verspreid worden op fb.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM