Klacht: Telefoon niet terug gekregen

choc15 op 03 oktober 2017 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Groupon klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 3 oktober 2017

Een consument heeft een HTC telefoon gekocht via Groupon, die niet op te laden was en in mei aangetekend naar Engeland is teruggestuurd. Tot op heden heeft de consument de telefoon niet terugontvangen, ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, die aangeeft dat men ermee bezig is. De consument uit zijn onvrede over de lange wachttijd en de gebrekkige communicatie.

Mijn Klacht:

Mijn zoon heeft bij jullie een HTC telefoon gekocht.
Die was niet op te laden terug gestuurd naar Engeland aangetekend dat was in mei.Nu nog steeds niets terug gekregen .Hij heeft zelf al contact met jullie gehad maar jullie houden hem aan het lijntje .Hou kunnen jullie zoiets doen een jongen van 18 die zijn verjaardagsgeld betaald heeft voor een telefoon die niet werkte en nu weg is.SCHANDALIG dat jullie er niets aan doen .De hele tijd als antw op zijn mails we zijn er mee bezig vanaf juni al.

Gewenste Oplossing:

Geld terug van de telefoon +het versturen+dat hij een andere telefoon heeft gekocht omdat hijin juni op vakantie ging

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM