Klacht: levering niet ontvangen

minnaard hans op 29 april 2016 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Groupon klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 29 april 2016

Een klant heeft op 5 april vier kinderkeukentjes besteld via Groupon, maar heeft tot op heden slechts één keukentje ontvangen. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice en toezeggingen over de levering, is de klant nog steeds zonder de overige keukentjes, die voor een winkelactie op 1 mei nodig zijn. De klant geeft aan niet meer bij Groupon te willen bestellen.

Mijn Klacht:

op 5 april 4 kinderkeukentjes besteld 6april 1 keukentje ontvangen verder niets meer 2 maal telefonisch contact gehad vragen of ik nog even geduld kan hebben heb duidelijk aangegeven dat ik ze 1 mei moet hebben zijn bestemd voor de winkelactie weken vanaf 1 mei.
kreeg op 28 april mailtje dat ik binnen 10 werkdagen zou geinformeert worden over de status van bestelling in het eerste telefoon gesprek werdt er aangegeven dat ze op 26 april zouden worden geleverd tot op heden nog niets ontvangen.dit is wel de laatste keer dat we bij groupon iets bestellen

Gewenste Oplossing:

met spoed levering van de 3 keukentjes waar we met smart op wachten

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - ga nooit met groupon in zee je wordt gewoon opgelicht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM