Mijn Klacht:
Ik heb een set kristallenglazen besteld 6x longdrinks en 6x cognacglazen tegen een grouponbedrag van € 40,-.
Ik kwam bij levering tot ontdekking dat een glas aan de rand stuk was. Ik heb direct met de klantenservice gebeld en sprak met Rifa, zij gaf mij de optie om foto’s naar [email protected] te sturen van het gebroken glas en ik zou hierna mijn aankoopbedrag van de volledige set terug ontvangen.
Na dit direct te hebben gedaan, ontving ik een e-mail bericht van medewerker Donovan of ik de volledige set heb geretourneerd want slechts dan ontvang ik mijn aankoopbedrag. Dit is echter niet hetgeen medewerker Rifa mij heeft vermeld! In de mail staat ook dat ik een geste kan ontvangen van €3,59 (bedrag van het glas) en deze mag besteden op hun website, erg slim dat betekend dat ik altijd bij zal moeten leggen om een ander product aan te schaffen, en dit is ook helemaal niet wat ik wil!
Ik ga ervanuit dat hetgeen zij mij aan de telefoon beloofd hebben, ook nakomen.
Waarom dien ik foto’s op te sturen alvorens ik de volledige set moet terug sturen? Dat is overbodig.
Het zou ook een optie zijn een nieuwe set te leveren en de oude dan te retourneren bij levering.
Ik ga geen retourneringskosten dragen terwijl Groupon een defect product levert!
Gewenste Oplossing:
Het aankoopbedrag terug, zoals telefonisch beloofd. Het gesprek is waarschijnlijk opgenomen (voor trainingsdoeleinden), deze bewijzen mijn recht. Oftewel een nieuwe set en bij levering de oude set ophalen.


