Klacht: Bestelling wordt niet geleverd

Klacht12310 op 28 december 2016 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 28 december 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 18 november 2016 een bestelling hairextensions geplaatst twv 250 euro nu met 98% korting maar 38 euro.
Je zou denken voor deze prijs moet het wel echt haar zijn.

Echter was dit synthetisch haar, iedereen weet synthetisch haar kost niet meer als 30 euro, dus Groupon ligt zijn klanten op.

Binnen 21 werkdagen zou ik mijn bestelling ontvangen, echter zijn we nu 1,5 maand verder en na 3 telefoontjes en geen geldige track And tracé code heb ik mijn pakketje nog niet.

De dame aan de telefoon kon nog geeneens Nederlands en communicatie zat er niet in.

Mevrouw kon mijn naam niet eens spellen denk dat Michel niet echt moeilijk te spellen moet zijn.

Echter na 4 weken wachten nog maar een poogt doen tot contact.

Na meer als een uur telefonisch in de echt te staan werd het contact opeens verbroken. Groupon ligt zijn klanten op, mijn pakket of geld is nog steeds niet ontvangen en reacties krijg ik niet van hun.

Nooit bestellen bij Groupon

Gewenste Oplossing:

Mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Groupon

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Groupon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM