Nep chitang
Klacht van Amelullos op 08 februari 2014 over Groupon in de categorie Coupon Sites
Heb van vriendinnen een chitang gekregen, deze blijkt nep te zijn. Baal hier stevig van Hij wordt niet warm enz Lees meer
Bij Groupon zijn 11 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.3/10. Dien een klacht in over Groupon.
Groupon is de grootste speler in de korting couponnen wereld. Ze bieden de beste deals aan van vakanties tot dagjes uit. Helaas kunnen er bij Groupon ook... Lees meer >
Groupon is een bedrijf actief in de categorie Coupon Sites. Op Klacht.nl zijn in totaal 4528 klachten gemeld over Groupon. Hiervan zijn er 3101 opgelost (68%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Groupon delen.
De meest voorkomende klachten over Groupon gaan over: groupon, ontvangen, bestelling, geleverd, product. Op basis van de 4528 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Groupon lost een deel van de klachten op (68%), maar er is ruimte voor verbetering.
Stappenplan bij een klacht over Groupon:
1. Neem eerst contact op met Groupon — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u altijd eerst de interne klachtenprocedure van het bedrijf doorlopen. Komt u er niet uit? Dan kunt u naar de Geschillencommissie, het Kifid, of de kantonrechter. De ACM en ConsuWijzer bieden gratis informatie over uw rechten.
Twitter/X: @grouponNED
U kunt een klacht over Groupon indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Groupon.
Op Klacht.nl zijn in totaal 4.528 klachten over Groupon ingediend, waarvan 7 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Coupon Sites, klachtmelden.
Groupon lost 69% van de klachten op via Klacht.nl. In totaal zijn 3.102 van de 4.528 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Groupon gaan over Beschadigd product of pakket van Groupon, Klantenservice problemen met Groupon, Retour en terugbetaling problemen met Groupon. Bekijk alle Groupon klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Groupon via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Groupon actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Groupon niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Amelullos op 08 februari 2014 over Groupon in de categorie Coupon Sites
Heb van vriendinnen een chitang gekregen, deze blijkt nep te zijn. Baal hier stevig van Hij wordt niet warm enz Lees meer
Klacht van M. Arntz op 06 februari 2014 over Groupon in de categorie Coupon Sites
Ik heb 2 groupons van Beauty en Byoux 25 en ik wil graag een afspraak maken. Geldigheid van de groupons is ivm verhuizing van deze zaak van Arnhem naar Zevenaar verlengd tot 28 februari 2014. Het op de groupons opgenomen... Lees meer
Klacht van mj.aarts op 06 februari 2014 over Groupon in de categorie Coupon Sites
In december 2013 heb ik de volgend groupon besteld. Aanschafdatum: 25.12.2013 8-, 10-, 12- of 16-pak boxershorts van KangaROOS (vanaf € 39,99, gratis bezorgd). Binnen twee weken bezorgd. Tot heden nog niets ontvangen. Op 10 Januarie voor het eerst gemeld bij de klantenservice van... Lees meer
Klacht van Mark_1982 op 06 februari 2014 over Groupon in de categorie Coupon Sites
Groupon verschuilt zich achter het schijnargument dat de leverancier verantwoordelijk is voor garantie afhandeling. Ik heb een Case met ingebouwde batterij voor iPhone gekocht een half jaar geleden via groupon, die helaas nu niet meer werkt. Ik heb groupon gevraagd... Lees meer
Klacht van Xxxxxxxxx op 06 februari 2014 over Groupon in de categorie Coupon Sites
Betreft: ontbinding overeenkomst wegens wanprestatie omdat het geleverde product niet conform de overeenkomst (de voucher/ 'groupon') is geleverd. Referentie: REF: 32971454 Geachte heer/mevrouw, Op 30-01-2014 heb ik op uw website een reis voucher besteld . Ik heb een voucher ('groupon') van u ontvangen.... Lees meer
Klacht van Kaatjeblom1974 op 05 februari 2014 over Groupon in de categorie Coupon Sites
Na twee maanden worden al onze messen van villeroy en Boch helemaal mat van kleur. De glans is helemaal verdwenen. Meerdere mailtje gestuurd naar Groupon, maar ze geven niet thuis. Uit hygiënisch oogpunt mag ik het bestek niet terug sturen,... Lees meer
Klacht van mrdrs op 05 februari 2014 over Groupon in de categorie Coupon Sites
Beste Groupon, Nadat ik bij jullie op 24 december 2013 de voucher had besteld voor Verrassingstickets.nl, waren we enthousiast om op reis te gaan. Zodoende, de reisdata aangegeven op Verrassingstickets.nl en een extra optie bijgeboekt van 60 euro, zodat we op... Lees meer
Klacht van Adil2014 op 05 februari 2014 over Groupon in de categorie Coupon Sites
Op 24 december 2013 heb ik via goupon.nl een Samsung Smart 3D Full HD LED televisie gekocht. UE46F6510SS. De smart TV was binnen alleen zonder factuur. Ik probeerde deze bij groupon te vragen maar kreeg als antwoord dat ze alleen... Lees meer
Klacht van joenmarielle op 04 februari 2014 over Groupon in de categorie Coupon Sites
op 21.12.13 heb ik een 5-daagse stedenreis geboekt bij Groupon. Ik heb de 2 groupon-vouchers ontvangen en hierop staat duidelijk vermeld wanneer wij vertrekken, waarnaartoe en in welk hotel we verblijven. ik lees de voorwaarden en lees dat wij 1... Lees meer
Klacht van Marga de Groote op 04 februari 2014 over Groupon in de categorie Coupon Sites
Ik heb 15 december een ladder besteld en betaald. Er staat echter niets in mijn account en ik heb geen tegoedbon.Komt dit wel in orde??? Lees meer