Klacht: Bestelling niet geleverd

Luculles op 11 december 2020 over Groupdeal in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Groupdeal
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 11 december 2020

Een klant van Groupdeal heeft een klacht ingediend over een bestelling die op 2 december zou worden verstuurd, maar niet is geleverd. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen via e-mail en telefoon, blijft de klant zonder reactie en is het bedrijf telefonisch niet bereikbaar vanwege "extreme drukte".

Mijn Klacht:

Bestelling zou 2 december verstuurd worden. Daarna 8 december. Geen bericht ontvangen, maar niet geleverd. Wordt niet op mail gereageerd en telefonisch ook al enkele dagen “wegens extreme drukt” niet bereikbaar.

Gewenste Oplossing:

Wanneer de bestelling van 27 november uiterlijk dinsdag 15 december 2020 geleverd wordt. Ordernr: TW-528031

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM