Klacht: bestelling

papawibo op 11 november 2020 over Groupdeal in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Groupdeal
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 11 november 2020

Een klant heeft herhaaldelijk geprobeerd gehoorbatterijen te bestellen bij Groupdeal, maar heeft geen contact kunnen krijgen met het bedrijf. Ondanks een gesprek met een medewerker, blijft de bestelling van de gehoorbatterijen Rayovac nummer 312 uit.

Mijn Klacht:

Beste mensen ik probeer maar steeds gehoorbatterijen te bestellen maar ik krijg geen contact met Uw firma heb ook al een medewerker aan de lijn gehad en die zou kijken of hij er wat mee kon. Ik zou graag de gehoorbatterijen Rayovac nummer 312 willen bestellen. maar helaas .Met vriendelijke groeten W.Idema

Gewenste Oplossing:

Als ik de batterijen heb gekregen

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM